O nas

 Aby dobrze doradzać naszym Klientom, systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje podróżując i uczestnicząc w wyjazdach typu study-tour, na których poznajemy bazę hotelową znajdującą się w ofercie największych Touroperatorów.

 

Podróże to nasza pasja, którą staramy się zaszczepić wszystkim naszym znajomym oraz osobom odwiedzającym nasze biuro. Nasza przygoda z podróżami zaczęła się wiele lat temu i od tego czasu lista krajów, które odwiedziliśmy jest naprawdę imponująca (ponad 70).


Biuro Podróży Wymarzone Wakacje specjalizuje się w doradzaniu klientom przy wyborze wczasów i wycieczek. Współpracujemy z wszystkimi największymi touroperatorami w Polsce m. in. Itaka,  Coral Travel, Neckermann, Grecos, Sun Fun, Exim i wiele innych). 

 

Jesteśmy prestiżowym agentem biura Itaka, co jest dla nas powodem do dumy!


Biuro Podróży Wymarzone Wakacje ma swojej ofercie wyjazdy na wszystkie 7 kontynentów. Doradzimy przy wyborze ofert First Minute oraz najlepszych okazji Last Minute. Prowadzimy również sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych, ubezpieczeń turystycznych oraz parkingów przy lotniskach. Organizujemy również wyjazdy grupowe dopasowane do potrzeb i życzeń Klientów.


Największym naszym atutem są doświadczeni i profesjonalni pracownicy, którzy w branży turystycznej pracują od wielu lat i znają doskonale kierunki turystyczne oraz bazę hotelową. Wszyscy nasi pracownicy każdego roku uczestniczą w cyklach szkoleń oraz biorą udział w zagranicznych wyjazdach szkoleniowych, które umożliwiają dokładne sprawdzenie oferty naszych partnerów, wizytację w hotelach oraz poznanie klimatu, zwyczajów i ludzi w danym kraju.


Hotele, które polecamy w najpopularniejszych regionach, sprawdziliśmy osobiście. Doradzając Wam opieramy się na własnych doświadczeniach oraz opiniach naszych stałych klientów. Dzięki temu mają Państwo gwarancję udanego wypoczynku bez zbędnych niespodzianek i komplikacji w wymarzonym miejscu. Zawsze staramy się rozwiać wątpliwości i pomagamy podjąć właściwą decyzje.


Naszą najlepszą wizytówką i reklamą jesteście WY - zadowoleni klienci którzy do nas wracacie od wielu lat i polecacie Nas swoim znajomym


Mamy nadzieję, że nasza wiedza, doświadczenie oraz pasja pozwolą na doradzenie Państwu w wyborze Waszych Wymarzonych Wakacji.


Mają Państwo również możliwość rezerwowania Wymarzonych Wakacji na naszej stronie, dzięki czemu zyskują Państwo bieżący (przez całą dobę) dostęp do tysięcy ofert wakacyjnych.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500